Tuhannet Kumpareita 2015

5. závod Hanáckého žebříčku podzim, krátká trať

Chata Junior Kunčice, Staré Město pod Sněžníkem


Partneři závodu

Lesy ČR Chata Junior PRO-BIO
19. 10. 2015
Přidáváme odkaz na pořadatelskou fotogalerii.
17. 10. 2015
Závod je za námi. V hlavních kategoriích vyhráli Michaela a Tomáš Kopcovi (oba KOS TJ Lokomotiva Krnov). Děkujeme za účast a doufáme, že se vám závod líbil.
vyhlášení
16. 10. 2015
Počasí je dnes typicky staroměstské, jak by řekl pan Komárek „chčije a chčije“, a k tomu hustá hmla. Předpověď na zítra vypadá příznivěji - má být chladno, ale beze srážek. Lyže můžete zatím nechat doma :-)
Věci ze startu odvezeme, k dispozici bude čaj (samoobslužně). Pro urychlení prezentace připomínáme pár užitečných pokynů: 1) prezentuje pouze vedoucí; 2) nejprve odhlaste závodníky, kteří nedorazí; 3) dohlaste eventuální nové závodníky; 4) nakonec nahlaste změny jmen či SI čipů.
15. 10. 2015
Zveřejňujeme všechny důležité informace před závodem: pokyny, startovky kategorií, klubů a parametry tratí.
14. 10. 2015
V řádném termínu evidujeme 209 závodníků, což znamená, že na 1 závodníka připadá ve zmapovaném prostoru 9 a čtvrt kupky!
Kupek všech možných tvarů a velikostí je tedy v prostoru závodu víc než dost proto doporučujeme před závodem nastudovat článek o kupkách a jejich mapovaní.
11. 10. 2015
Tratě získávají finální podobu. Vzhledem ke stavbě dětských tratí to bude na start o kousek dál (a výš) než bylo avizováno v rozpise, ale na druhou stranu to v lese zase bude spíš z kopce. Kdo najde správně všechny kupky, tak poletí skoro jako na Vracovských dunách :-)
8. 10. 2015
Svačinky nechte doma! Chata Junior pro vás chystá bohaté občerstvení, které před i po náročném závodě přijde vhod. Na jídelním lístku budou tyto dobroty: kančí guláš, poctivá zelňačka z uzeného a s klobáskou, borůvkové knedlíky a samozřejmě pivo, kofola, káva či čaj. Všeho bude dost pro všechny. A pokud by se náhodou na někoho nedostalo, bude si moct dát alespoň klobásu z udírny.
24. 9. 2015
Zveřejňujeme rozpis závodu.