SK Severka Šumperk & SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk pořádají

Přebor škol v orientačním běhu 2015/2016

podzimní kolo, 21. října 2015, ZŠ 8. května, Šumperk


Výsledky

21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
D3      1.20 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
---------------------------------------------------------------------------------------
 1. Suchanová Ema                            ZŠ Vrchlického, Šumperk     13.26         
 2. Berková Ema, Haušková Dorotka            ZŠ 8. května, Šumperk       15.58   + 2.32
 3. Bartášková Karolína                      ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh   16.23   + 2.57
 4. Potěšilová Nela, Chytilová Jitka         ZŠ 8. května, Šumperk       16.51   + 3.25
 5. Štoudková Kateřina                       ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh   17.23   + 3.57
 6. Pattermanová Magdalena                   ZŠ Šumavská, Šumperk        22.52   + 9.26
 7. Tománková Alice, Mazánková Alena         ZŠ 8. května, Šumperk       29.42   +16.16
 8. Kovaříková Vanesa, Čtvrtlíková Eliška    ZŠ 8. května, Šumperk       31.02   +17.36
 9. Horová Julie, Toroni Alexandra           ZŠ 8. května, Šumperk       35.38   +22.12
10. Petruňová Anna, Žebroková Kristýna       ZŠ 8. května, Šumperk       36.16   +22.50
11. Krobůčková Tina, Nimmrichterová Anežka   ZŠ 8. května, Šumperk       37.12   +23.46
12. Janíčková Kateřina, Stanzelová Alžběta   ZŠ 8. května, Šumperk       37.46   +24.20
13. Hujčíková Eliška, Snášelová Karolína     ZŠ 8. května, Šumperk       38.11   +24.45
14. Zámečníková Adéla, Trnečková Natálie     ZŠ 8. května, Šumperk       54.19   +40.53
15. Souralová Veronika, Jílková Denisa       ZŠ 8. května, Šumperk       64.27   +51.01
---------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
D5      1.60 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátilová Marie                   ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       15.38         
 2. Zindulková Štěpánka                 ZŠ 8. května, Šumperk           18.31   + 2.53
 3. Přichystalová Bára                  ZŠ 8. května, Šumperk           18.49   + 3.11
 4. Nováková Alžběta                    ZŠ 8. května, Šumperk           21.14   + 5.36
 5. Roláková Aneta                      ZŠ 8. května, Šumperk           24.42   + 9.04
 6. Seidenglanzová Johana               ZŠ Šumavská, Šumperk            34.53   +19.15
 7. Ondruchová Anna                     ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       46.44   +31.06
 8. Masná Izabela                       ZŠ 8. května, Šumperk           67.29   +51.51
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
D7      2.20 km, 12 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Tereza                     ZŠ 8. května, Šumperk           16.10         
 2. Šneiderová Daniela                  Gymnázium Zábřeh                21.13   + 5.03
 3. Vorlová Eva                         Gymnázium Zábřeh                22.01   + 5.51
 4. Skoumalová Petra                    ZŠ 8. května, Šumperk           22.30   + 6.20
 5. Hegedušová Viktorie                 ZŠ 8. května, Šumperk           23.46   + 7.36
 6. Mullerová Alžběta                   ZŠ 8. května, Šumperk           25.56   + 9.46
 7. Knyplová Tereza                     ZŠ 8. května, Šumperk           29.28   +13.18
 8. Blažková Simona                     ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       29.38   +13.28
 9. Ziková Barbora                      Gymnázium Zábřeh                32.24   +16.14
10. Ottová Michaela                     ZŠ Vrchlického, Šumperk         33.19   +17.09
11. Hufová Veronika                     Gymnázium Zábřeh                33.57   +17.47
12. Hlupá Petra                         ZŠ 8. května, Šumperk           41.20   +25.10
13. Hojgrová Tereza                     Schola Viva, o.p.s.             53.11   +37.01
14. Kubíčková Sandra                    ZŠ Vrchlického, Šumperk         67.57   +51.47
    Nimmerrichterová Marie              ZŠ 8. května, Šumperk            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
D9      2.50 km, 15 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Pšenčíková Adéla                    ZŠ 8. května, Šumperk           25.07         
 2. Greschnerová Tereza                 Gymnázium Zábřeh                29.04   + 3.57
 3. Zatloukalová Hana                   ZŠ Šumavská, Šumperk            29.55   + 4.48
 4. Šínová Iveta                        ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       36.34   +11.27
 5. Benešová Barbora                    Gymnázium Zábřeh                38.46   +13.39
 6. Štanclová Eliška                    Gymnázium Zábřeh                44.44   +19.37
 7. Ospálková Klára                     Gymnázium Zábřeh                53.50   +28.43
 8. Korgerová Kateřina                  ZŠ Vrchlického, Šumperk         54.14   +29.07
 9. Hrochová Daniela                    Gymnázium Zábřeh                57.12   +32.05
10. Ležanská Karolína                   ZŠ Vrchlického, Šumperk         68.08   +43.01
11. Gieselová Lucie                     Gymnázium Zábřeh                71.10   +46.03
12. Bubeníčková Aneta                   ZŠ Vrchlického, Šumperk         71.14   +46.07
    Ťupová Michaela                     Gymnázium Zábřeh                 DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
DS      2.80 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhalová Šárka                      Gymnázium Šumperk               20.25         
 2. Smrčková Dominika                   Gymnázium Šumperk               21.56   + 1.31
 3. Švancárová Veronika                 Gymnázium Šumperk               23.31   + 3.06
 4. Habigerová Jana                     Gymnázium Šumperk               26.29   + 6.04
 5. Pukyšová Anežka                     SOŠ Zemědělská, Šumperk         27.00   + 6.35
 6. Vicencová Pavla                     Obchodní akademie Šumperk       31.23   +10.58
 7. Smoluchová Vendula                  Obchodní akademie Šumperk       32.59   +12.34
 8. Vernerová Jana                      SOŠ Zemědělská, Šumperk         35.46   +15.21
 9. Paslerová Simona                    Obchodní akademie Šumperk       36.16   +15.51
10. Janků Jana                          SOŠ Zemědělská, Šumperk         42.41   +22.16
11. Vyhnálková Anna                     SOŠ Zemědělská, Šumperk         43.47   +23.22
    Faulhammerová Lucie                 SOŠ Zemědělská, Šumperk          DISK         
    Šrotová Petra                       SOŠ Zemědělská, Šumperk          DISK         
    Avdičová Veronika                   SOŠ Zemědělská, Šumperk          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
H3      1.20 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
------------------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátil Pavel                            ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh     12.07         
 2. Macek Vojtěch                             ZŠ a MŠ R. Pavlů, Zábřeh      14.49   + 2.42
 3. Paloncý Jan, Václavík Jan                 ZŠ 8. května, Šumperk         14.54   + 2.47
 4. Šneider Kvído                             ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh     19.46   + 7.39
 5. Vanýsek Jakub, Vepřek Viktor              ZŠ 8. května, Šumperk         22.10   +10.03
 6. Cveček Jan                                ZŠ Šumavská, Šumperk          26.04   +13.57
 7. Král Ondřej                               ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh     27.14   +15.07
 8. Doležal Jakub                             ZŠ Vrchlického, Šumperk       31.12   +19.05
 9. Hynek Ondřej, Ševčík Jakub                ZŠ 8. května, Šumperk         33.23   +21.16
10. Mlček Vincenc, Zindulka Jan, Skýva Tomáš  ZŠ 8. května, Šumperk         35.13   +23.06
11. Žvára Dominik, Kristýnek Josef            ZŠ 8. května, Šumperk         43.33   +31.26
12. Vacátko Patrik, Povýšil Tomáš             ZŠ 8. května, Šumperk         46.47   +34.40
13. Fleckl Adam, Vogel William                ZŠ 8. května, Šumperk         60.59   +48.52
14. Konášek Vilém, Kolba Filip                ZŠ 8. května, Šumperk         62.16   +50.09
------------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
H5      1.60 km, 10 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Bartášek Tomáš                      ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh       14.30         
 2. Šána Robert                         ZŠ Šumavská, Šumperk            15.45   + 1.15
 3. Tománek Lukáš                       ZŠ 8. května, Šumperk           17.04   + 2.34
 4. Jordán Alexander                    ZŠ 8. května, Šumperk           19.38   + 5.08
 5. Ondráček Viktor                     ZŠ Vrchlického, Šumperk         20.13   + 5.43
 6. Bjalončík Michal                    ZŠ 8. května, Šumperk           27.11   +12.41
 7. Tihlařík Michal                     ZŠ 8. května, Šumperk           32.40   +18.10
 8. Vogel Patrik                        ZŠ 8. května, Šumperk           37.35   +23.05
 9. Patrisch Daniel                     ZŠ 8. května, Šumperk           41.17   +26.47
10. Valenta Šimon                       ZŠ 8. května, Šumperk           59.25   +44.55
    Bláha Adam                          1. ZŠ Šumperk                    DISK         
    Vyskočil Filip                      ZŠ Vrchlického, Šumperk          DISK         
    Greschner Adam                      III. ZŠ Zábřeh                   DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
H7      2.40 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Seidenglanz Jáchym                  ZŠ Šumavská, Šumperk            21.45         
 2. Beneš Jan                           Gymnázium Zábřeh                22.51   + 1.06
 3. Pavelka Ondřej                      ZŠ 8. května, Šumperk           25.25   + 3.40
 4. Turek Michal                        Gymnázium Zábřeh                25.29   + 3.44
 5. Chaloupka Jakub                     ZŠ Vrchlického, Šumperk         26.31   + 4.46
 6. Štoudek Martin                      Gymnázium Zábřeh                26.52   + 5.07
 7. Rejchl Martin                       ZŠ 8. května, Šumperk           27.18   + 5.33
 8. Mornstein Karel                     Gymnázium Zábřeh                27.39   + 5.54
 9. Skýva Ondřej                        ZŠ 8. května, Šumperk           30.03   + 8.18
10. Nesporný Šimon                      Gymnázium Zábřeh                30.22   + 8.37
11. Zindulka Jakub                      ZŠ 8. května, Šumperk           31.51   +10.06
12. Justa Daniel                        Gymnázium Zábřeh                31.59   +10.14
13. Bezděk Matouš                       Gymnázium Zábřeh                32.19   +10.34
14. Kleveta Kryštof                     Gymnázium Zábřeh                32.31   +10.46
15. Vyskočil Vojtěch                    ZŠ Vrchlického, Šumperk         33.31   +11.46
16. Morávek Jakub                       Gymnázium Zábřeh                33.34   +11.49
17. Hromek Viliam                       ZŠ Vrchlického, Šumperk         36.00   +14.15
    Hampl Samuel                        Gymnázium Zábřeh                 DISK         
    Tomaštík Martin                     ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh        DISK         
    Baroň Jan                           ZŠ 8. května, Šumperk            DISK         
    Hudos Tomáš                         ZŠ 8. května, Šumperk            DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
H9      2.60 km, 16 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Martin Šafář                        ZŠ Sluneční, Šumperk            19.51         
 2. Grulich Ondřej                      ZŠ Sluneční, Šumperk            22.06   + 2.15
 3. Šafář Vojtěch                       ZŠ 8. května, Šumperk           22.28   + 2.37
 4. David Václav                        Gymnázium Zábřeh                27.37   + 7.46
 5. Haltmar Jakub                       Gymnázium Zábřeh                31.00   +11.09
 6. Effenberger Jan                     Gymnázium Zábřeh                32.04   +12.13
 7. Bednarský Václav                    Gymnázium Šumperk               33.05   +13.14
 8. Sadil Jiří                          Gymnázium Šumperk               42.27   +22.36
 9. Bartoň Zdeněk                       Gymnázium Zábřeh                60.30   +40.39
    Purkert Matěj                       Gymnázium Zábřeh                 DISK         
    Kodýtek Jakub                       ZŠ Vrchlického, Šumperk          DISK         
    Rychlík Patrik                      ZŠ Vrchlického, Šumperk          DISK         
    Pechanec Michael                    ZŠ Vrchlického, Šumperk          DISK         
--------------------------------------------------------------------------------------


21.10.2015 Přebor škol 2015/2016 - podzim
HS      3.00 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
--------------------------------------------------------------------------------------
 1. Müller Jonáš                      Gymnázium Šumperk                16.40         
 2. Šrámek Ondřej                     Gymnázium Šumperk                16.56   + 0.16
 3. Gedeon Dominik                    Gymnázium Šumperk                17.47   + 1.07
 4. Jílek Ondřej                      Gymnázium Šumperk                17.53   + 1.13
 5. Matoušek Matěj                    Gymnázium Šumperk                18.00   + 1.20
 6. Vosáhlo Jan                       VOŠ a SPŠ Šumperk                21.09   + 4.29
 7. Kašpar Jakub                      VOŠ a SPŠ Šumperk                21.17   + 4.37
 8. Bernard Mikuláš                   SOŠ Zemědělská, Šumperk          22.20   + 5.40
 9. Sedmera Daniel                    Obchodní akademie Šumperk        23.09   + 6.29
10. Kaprál Jan                        Gymnázium Šumperk                23.42   + 7.02
11. Šincl Filip                       Gymnázium Zábřeh                 25.59   + 9.19
12. Staldinger Jan                    Gymnázium Zábřeh                 26.25   + 9.45
13. Janák Jan                         Gymnázium Zábřeh                 27.45   +11.05
14. Šilar Radek                       SOŠ Zemědělská, Šumperk          31.28   +14.48
15. Cykrit Michael                    SŠ žel., tech. a služeb, Šumperk 41.09   +24.29
16. Juva Marek                        SŠ žel., tech. a služeb, Šumperk 44.22   +27.42
17. Kocián Jan                        SŠ žel., tech. a služeb, Šumperk 46.22   +29.42
18. Hoško Vratislav                   SŠ žel., tech. a služeb, Šumperk 50.09   +33.29
19. Chromčák Jaroslav                 SŠ žel., tech. a služeb, Šumperk 50.10   +33.30
    Mišurec Michael                   SOŠ Zemědělská, Šumperk          DISK         
    Hojgr Adam                        SOŠ Zemědělská, Šumperk          DISK         
    Janů Milan                        Obchodní akademie Šumperk        DISK         
MS  Ženčák Jaroslav                   Obchodní akademie Šumperk        22.05   + 5.25
--------------------------------------------------------------------------------------


SK Severka Šumperk