SK Severka Šumperk & SVČ a ZpDVPP Doris Šumperk pořádají

Přebor škol v orientačním běhu 2015/2016

jarní kolo, 20. dubna 2016, ZŠ 8. května, Šumperk


Výsledky

20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
D3      1.30 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
------------------------------------------------------------------------------------
 1. Novotná Natálie             ZŠ 8. května, Šumperk                 17.00         
 2. Pattermanová Magdaléna      ZŠ Šumavská, Šumperk                  18.56   + 1.56
 3. Potěšilová Nela             ZŠ 8. května, Šumperk                 21.28   + 4.28
 4. Čtvrtlíková Eliška          ZŠ 8. května, Šumperk                 21.33   + 4.33
 5. Tománková Alice             ZŠ 8. května, Šumperk                 29.54   +12.54
 6. Petruňová Anna              ZŠ 8. května, Šumperk                 31.19   +14.19
    Krobůčková Tina             ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Haušková Dorota             ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Unzeitigová Alena           ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Ruprichová Sofie            ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Jílková Denisa              ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Vilhelmová Alžběta          ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Hujíčková Eliška            ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Vogelová Karolína           ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Novotná Lucie               ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Reichlová Lucie             ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Reichlová Pavla             ZŠ 8. května, Šumperk                  DISK         
    Štoudková Kateřina          ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh              DISK         
    Suchanová Emma              ZŠ Vrchlického, Šumperk                DISK         
------------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
D5      1.80 km, 10 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátilová Marie           ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            14.26         
 2. Pazderníková Zdeňka         ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            16.56   + 2.30
 3. Zindulková Štěpánka         ZŠ 8. května, Šumperk                18.42   + 4.16
 4. Hloušková Marcela           ZŠ Šumavská, Šumperk                 18.48   + 4.22
 5. Masná Isabelle              ZŠ 8. května, Šumperk                31.10   +16.44
 6. Seidenglanzová Johana       ZŠ Šumavská, Šumperk                 32.55   +18.29
 7. Bíbrová Nela                ZŠ Šumavská, Šumperk                 33.39   +19.13
 8. Nováková Alžběta            ZŠ 8. května, Šumperk                43.12   +28.46
 9. Přichystalová Bára          ZŠ 8. května, Šumperk                44.51   +30.25
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
D7      2.30 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Tesařová Tereza             ZŠ 8. května, Šumperk                16.18         
 2. Šneiderová Daniela          Gymnázium Zábřeh                     19.05   + 2.47
 3. Skoumalová Petra            ZŠ 8. května, Šumperk                19.18   + 3.00
 4. Müllerová Alžběta           ZŠ 8. května, Šumperk                19.30   + 3.12
 5. Vorlová Eva                 Gymnázium Zábřeh                     19.35   + 3.17
 6. Knyplová Tereza             ZŠ 8. května, Šumperk                21.55   + 5.37
 7. Hegedüšová Viktorie         ZŠ 8. května, Šumperk                21.56   + 5.38
 8. Hlupá Petra                 ZŠ 8. května, Šumperk                24.34   + 8.16
 9. Blažková Simona             ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            28.50   +12.32
10. Sedláková Kateřna           ZŠ Vrchlického, Šumperk              29.54   +13.36
11. Filiberti Cristina          ZŠ Vrchlického, Šumperk              31.08   +14.50
12. Domluvilová Klára           ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            31.12   +14.54
13. Drozdová Anna               ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            32.35   +16.17
14. Ziková Barbora              Gymnázium Zábřeh                     41.55   +25.37
15. Gieselová Iva               Gymnázium Zábřeh                     45.58   +29.40
16. Žalio Markéta               Gymnázium Zábřeh                     47.44   +31.26
    Nimmerrichterová Marie      ZŠ 8. května, Šumperk                 DISK         
    Kubíčková Sandra            ZŠ Vrchlického, Šumperk               DISK         
    Valentová Štěpánka          ZŠ Vrchlického, Šumperk               DISK         
    Unzeitigová Erika           ZŠ Vrchlického, Šumperk               DISK         
    Ottová Michaela             ZŠ Vrchlického, Šumperk               DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
D9      2.80 km, 17 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Pšenčíková Adéla            ZŠ 8. května, Šumperk                22.25         
 2. Heverová Markéta            ZŠ 8. května, Šumperk                24.18   + 1.53
 3. Greschnerová Tereza         Gymnázium Zábřeh                     24.33   + 2.08
 4. Benešová Barbora            Gymnázium Zábřeh                     27.10   + 4.45
 5. Zatloukalová Hana           ZŠ Šumavská, Šumperk                 27.33   + 5.08
 6. Vanýsková Klára             ZŠ 8. května, Šumperk                31.49   + 9.24
 7. Šubrtová Aneta              ZŠ 8. května, Šumperk                33.38   +11.13
 8. Ťupová Michaela             Gymnázium Zábřeh                     38.21   +15.56
 9. Jandová Nikol               ZŠ 8. května, Šumperk                40.04   +17.39
10. Plíhalová Demi              ZŠ 8. května, Šumperk                41.09   +18.44
11. Korgerová Kateřina          ZŠ Vrchlického, Šumperk              43.03   +20.38
    Bartoňová Klára             ZŠ 8. května, Šumperk                 DISK         
    Štanclová Eliška            Gymnázium Zábřeh                      DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
DS      2.80 km, 18 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Plhalová Šárka              Gymnázium Šumperk                    19.03         
 2. Habigerová Jana             Gymnázium Šumperk                    22.46   + 3.43
 3. Pukyšová Anežka             SOŠ Zemědělská, Šumperk              25.05   + 6.02
 4. Pazourová Tereza            Gymnázium Šumperk                    25.44   + 6.41
 5. Smouchulová Vendula         Obchodní akademie Šumperk            26.54   + 7.51
 6. Vernerová Janna             SOŠ Zemědělská, Šumperk              28.38   + 9.35
 7. Vuhnálková Anna             SOŠ Zemědělská, Šumperk              34.05   +15.02
 8. Janků Jana                  SOŠ Zemědělská, Šumperk              35.46   +16.43
 9. Vajcová Klára               SOŠ Zemědělská, Šumperk              36.44   +17.41
    Macková Andrea              SOŠ Zemědělská, Šumperk               DISK         
    Zatloukalová Kristina       SOŠ Zemědělská, Šumperk               DISK         
    Koutná Nikola               SOŠ Zemědělská, Šumperk               DISK         
    Komárková Eliška            SOŠ Zemědělská, Šumperk               DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
H3      1.30 km, 8 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Navrátil Pavel              ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            10.53         
 2. Paloncý Jan                 ZŠ 8. května, Šumperk                11.18   + 0.25
 3. Šneider Kvido               ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            11.59   + 1.06
 4. Mlček Vincenc               ZŠ 8. května, Šumperk                12.56   + 2.03
 5. Zindulka Jan                ZŠ 8. května, Šumperk                14.05   + 3.12
 6. Hatala Adam                 ZŠ 8. května, Šumperk                15.06   + 4.13
 7. Cveček Jan                  ZŠ Vrchlického, Šumperk              17.11   + 6.18
 8. Král Ondřej                 ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            18.23   + 7.30
 9. Hohn Roman                  ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            21.16   +10.23
10. Polášek Filip               ZŠ 8. května, Šumperk                22.21   +11.28
11. Vepřek Viktor               ZŠ 8. května, Šumperk                22.23   +11.30
12. Rutar Jan                   ZŠ 8. května, Šumperk                23.49   +12.56
    Konášek Vilém               ZŠ 8. května, Šumperk                 DISK         
    Horký Jiří                  ZŠ 8. května, Šumperk                 DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
H5      1.90 km, 13 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Šáňa Robert                 ZŠ Šumavská, Šumperk                 16.31         
 2. Kobylka David               IV. ZŠ Zábřeh                        17.40   + 1.09
 3. Polášek Vít                 ZŠ 8. května, Šumperk                17.56   + 1.25
 4. Jordán Alexander            ZŠ 8. května, Šumperk                23.33   + 7.02
 5. Greschner Adam              III. ZŠ Zábřeh                       24.18   + 7.47
 6. Vyskočil Filip              ZŠ Vrchlického, Šumperk              25.00   + 8.29
 7. Krňávek František           ZŠ 8. května, Šumperk                25.54   + 9.23
 8. Bjalončík Michal            ZŠ 8. května, Šumperk                26.56   +10.25
 9. Kroul Jiří                  ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            30.30   +13.59
10. Hohn Matěj                  ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            31.38   +15.07
11. Soural Filip                ZŠ Boženy Němcové, Zábřeh            34.29   +17.58
    Tomanek Lukáš               ZŠ 8. května, Šumperk                 DISK         
    Ondráček Viktor             ZŠ Vrchlického, Šumperk               DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
H7      2.60 km, 14 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Stryk Štěpán                Gymnázium Šumperk                    16.34         
 2. Seidenglanz Jáchym          ZŠ Šumavská, Šumperk                 20.40   + 4.06
 3. Štoudek Martin              Gymnázium Zábřeh                     20.59   + 4.25
 4. Patterman Prokop            Schola Viva, o.p.s.                  21.20   + 4.46
 5. Pavelka Ondřej              ZŠ 8. května, Šumperk                21.23   + 4.49
 6. Morávek Jakub               Gymnázium Zábřeh                     21.59   + 5.25
 7. Justa Daniel                Gymnázium Zábřeh                     22.33   + 5.59
 8. Beneš Jan                   Gymnázium Zábřeh                     22.45   + 6.11
 9. Kleveta Kryštof             Gymnázium Zábřeh                     24.15   + 7.41
10. Hudos Tomáš                 ZŠ 8. května, Šumperk                24.54   + 8.20
11. Nesporý Šimon               Gymnázium Zábřeh                     25.27   + 8.53
12. Vyskočil Vojtěch            ZŠ Vrchlického, Šumperk              25.50   + 9.16
13. Hampl Samuel                Gymnázium Zábřeh                     26.00   + 9.26
14. Bartoň Jan                  ZŠ 8. května, Šumperk                26.06   + 9.32
15. Skýva Ondřej                ZŠ 8. května, Šumperk                27.36   +11.02
16. Havlíček Marek              Gymnázium Zábřeh                     29.04   +12.30
17. Němeček Marek               ZŠ Vrchlického, Šumperk              29.16   +12.42
18. Reichl Martin               ZŠ 8. května, Šumperk                29.23   +12.49
19. Vrátný Marek                ZŠ Vrchlického, Šumperk              30.00   +13.26
    Vint Karel                  ZŠ Vrchlického, Šumperk               DISK         
    Turek Michal                Gymnázium Zábřeh                      DISK         
    Bezděk Matouš               Gymnázium Zábřeh                      DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
H9      2.90 km, 20 kontrol
                                                                   protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Kaprál Jan                  Gymnázium Šumperk                    18.10         
 2. Šafář Vojtěch               ZŠ 8. května, Šumperk                21.02   + 2.52
 3. Mikulenka Štěpán            ZŠ 8. května, Šumperk                24.24   + 6.14
 4. Motl Richard                ZŠ Vrchlického, Šumperk              32.11   +14.01
 5. Pospíšil Štěpán             ZŠ 8. května, Šumperk                32.43   +14.33
 6. Skoumal Jiří                ZŠ 8. května, Šumperk                34.07   +15.57
 7. Prudík Lukáš                ZŠ Vrchlického, Šumperk              37.25   +19.15
-----------------------------------------------------------------------------------


20.04.2016 Přebor škol v OB 2015/2016 - jarní kolo
HS      3.10 km, 22 kontrol
                                                                    protokol  mezičasy
-----------------------------------------------------------------------------------
 1. Müller Jonáš                Gymnázium Šumperk                    15.39         
 2. Jílek Ondřej                Gymnázium Šumperk                    15.47   + 0.08
 3. Matoušek Matěj              Gymnázium Šumperk                    16.20   + 0.41
 4. Ondráček Radek              Gymnázium Šumperk                    19.09   + 3.30
 5. Vosáhlo Jan                 VOŠ a SPŠ Šumperk                    21.32   + 5.53
 6. Janů Milan                  Obchodní akademie Šumperk            21.36   + 5.57
 7. Hojgr Adam                  SOŠ Zemědělská, Šumperk              26.44   +11.05
 8. Cikryt Michal               SŠ železniční, technická a služeb    30.05   +14.26
 9. Sedmera Daniel              Obchodní akademie Šumperk            30.20   +14.41
10. Juna Marek                  SŠ železniční, technická a služeb    30.31   +14.52
11. Kocián Jan                  SŠ železniční, technická a služeb    41.56   +26.17
12. Kobza Martin                SŠ železniční, technická a služeb    42.47   +27.08
    Mišurec Michael             SOŠ Zemědělská, Šumperk               DISK         
MS  Křivohlávek Pavel           ZŠ 8. května, Šumperk                 DISK         
-----------------------------------------------------------------------------------
SK Severka Šumperk