Trénujeme, závodíme, pořádáme

V sobotu 16.10. se konal oblastní žebříček v Bludově, Severka zaznamenala rekordní účast 29 závodníků. Potěšující je zapojení začínajících dětí a jejich rodičů. Vyhodnocovaly se pouze kategorie do 14 let, na bednu nejvyšší vystoupila Eliška K. v D10C , Dominik F. v DH10N byl 2. Nesporným úspěchem však bylo zdárné dokončení závodu všech, kteří si odbyli závodní křest. K bezvadné atmosféře přispělo úžasné podzimní počasí a les hrající všemi barvami.

Ve středu 20.10. se konal tradiční noční trénink spojený s opékáním buřtů a dalších dobrot, tentokrát na Tulince. Počasí trochu “zklamalo” , bylo jasno a první startující ještě čelovky nepotřebovali. Brzy jsme se však tmy dočkali a začalo to pravé dobrodružství. K radosti trenérů se nikdo neztratil, nezůstal v lese a všichni se zdárně dostali domů.

Ve čtvrtek 21.10. jsme po dvouleté !!! přestávce opět pořádali Přebor škol v OB. Centrum závodu bylo umístěno do altánku v zahradě Hlucháku, tratě vedly v zahradě, směrem na vodárnu a částečně v zástavbě poblíž školy. Závod běželo 70 běžců, tentokrát startovali více či méně jen orienťáci, protože opatření nás pořád ještě pronásledují 🙁  Přebor nám pomáhali organizovat kolegové ze Zábřeha, aktivně se do pořádání zapojili naši mladí běžci Eliška, Ema a Štěpán. Díky. A výsledky?  Výsledky 21.10. Přebor škol  Ty jsme měli krásné, pochvala všem!

Print Friendly, PDF & Email