Červenec

Mistrovství světa v OB, Švýcarsko 12. – 16. 7., naše členka Tereza Janošíková reprezentovala skvěle české barvy, 8. místo krátká trať, 14. místo klasická trať a ve štafetách finišovala na 5. místě. Díky!

Veteraniáda ČR se konala v prvních prázdninových dnech pod Ještědem, velmi úspěšní byli Jana Klíchová , D40, dvě 3. místa a místo 2., Josef Ostřanský v H80 zvítězil na krátké a klasické trati, ve sprintu byl 6.

Vícedenních závodů Cena Střední Moravy ve Žďárském potoce, v krásných horských terénech, se zúčastnilo 20 našich členů, na stupně vítězů se po třech etapách probojoval M. Poklop, 2. místo v H21A.

Druhý červencový víkend se konaly tradiční závody HSH Vysočina cup, zúčastnilo se 15 našich členů, vítězství v D21A si vyběhla Lenka Poklopová, velká gratulace!

STK Švédsko, v sobotu 22. 7. vyráží za zkušenostmi do severských terénů skupina 14 členů Severky, na mapách v okolí Goteborgu budou trénovat do 30. 7.

Vícedenní závody Bohemia Orienteering a Zlínský škrpál uzavřou červencové závodní putování, zúčastní se jednotlivci.

Do 24. 7. je termín přihlášek na srpnovou Kwak Czech O-Tour na Kokořínsku, která doprovází závody světového poháru. Pojeďte fandit!

Print Friendly, PDF & Email