Prázdninové soustředění Kunčice 2021

V letošním roce chceme opět uspořádat letní soustředění. Bude se konat na stejném místě a doufáme, že bude i stejně příjemné a pohodové pro všechny zúčastněné tak jako v předchozích letech.

Základní informace

Termín konání: 23. 8. 2021 (pondělí) – 28. 8. 2021 (sobota)

Místo konání: Chata U Profesora, Kunčice u Starého Města pod Sněžníkem

Cena pobytu: stejná jako v roce 2020, tj. 450 Kč/den (plná penze plus ubytování na postelích), dotace klubu na osobu a celý pobyt bude min. 500 Kč.

Pro koho je soustředění určeno: pro mladé i starší naděje OB, ale i pro zkušené běžce, rodiče jsou rovněž vítáni. Na chatě budeme sami, zúčastnit se mohou opravdu všichni zájemci. V pátek odpoledne a v sobotu dopoledne plánujeme připravit i aktivity pro rodiče.

Program soustředění: OB v různých formách, poznávací výlety do okolí, hry, koupání, letní kino, beseda, táborák, promítání atd., nově bychom chtěli zařadit kola.

Přihlášky: do 31. 5. 2021 se zálohou 500,-Kč na účet klubu u Fio banky: 2201358868/2010, do zprávy pro příjemce jméno účastníka, zaplacená záloha znamená závaznou přihlášku.

Pokyny budou zaslány cca 14 dní před zahájením.

Pokyny, podmínky a pravidla pro konání soustředění v souvislosti s Covid-19 budeme průběžně sledovat a oslovíme vás o potřebná potvrzení.

Lékařské potvrzení na tábor/soustředění budeme rovněž vyžadovat.

Vyúčtování a doplatek bude stanoven po ukončení akce.

Soustředění zajišťuje: Z. Králová, L. Krtička a další dospělí členové klubu.

Těšíme se

Print Friendly, PDF & Email